COACHING

Tréninkové vedení

Formy spolupráce

Individuální osobní trénink 

Plavání

Plavání je technicky velice náročný sport. Pokud máš dobrou fyzickou kondici nutně to neznamená, že na tom budeš dobře i ve vodě.

Cit pro vodu, poloha těla, správné dýchání a techniku jednotlivých plaveckých stylů je potřeba pilovat neustále. Jsem tu od toho, abych ti pomohl s tvým cílem, ať už se chceš naučit plavat nebo své plavání zdokonalit a posunout na novou úroveň. 


Běh

Trápí tě neustále zranění, stagnuješ, nemáš motivaci nebo tě běhání jednoduše nebaví? Pojďme společně najít zdroj problému a vymyslet řešení!

Správná běžecká technika je základ. Atletická abeceda, běžecké rovinky, plyometrie, dynamický a statický strečink, intervalový trénink. To vše a mnohem víc tě čeká, pokud se rozhodneš své běhání posunout na vyšší úroveň.


Posilování

Bojuješ s vlastní váhou, chceš se dostat do formy, chceš se zlepšit v jakémkoli individuálním nebo kolektivním sportu, pak je pro tebe strukturovaný kondiční trénink to pravé ořechové. 

Posilování nutně neznamená pouze zvedání železa v posilovně, ale spíše naopak. Je to o poznávání vlastního těla a svých silových/kondičních možností. Učím sportovce využívat váhu vlastního těla, cvičíme především s balančními a odporovými pomůckami. Každopádně pokud to myslíš se sportem opravdu vážně, tak ani tomu železu v posilovně se nevyhneme.

Strukturovaný tréninkový plán

Pohybuješ se ve sportovním prostředí už nějaký ten pátek? Výsledky na závodech jsou furt stejné a soupeři, které si dříve porážel ti nyní dávají co proto? Možná, že to, co hledáš je správně nastavený tréninkový plán, který tě posune o krok vpřed.

Každý tréninkový plán nastavuji individuálně na základě konzultace s klientem. Sportovní minulost, zkušenosti s jednotlivými sporty, časové možnosti, cíle, ambice a harmonogram závodů, to jsou všechno proměnné, které zasahují do sportovní přípravy i osobního života.

Správně nastavený plán je předpokladem a nezanedbatelným základem udržitelného a dlouhodobého růstu v tréninkovém i profesním životě.

Zajímají vás podrobnosti?

Vyplňte potřebné údaje a já se Vám ozvu, co nejdříve zpět.